She is not sober.

. Do ojca. Bicie dzieci jest wogule karane możesz przeciez. Dostawałam lanie kablem albo wojskowym pasem na goły tyłek pamiętam dobrze. Może krótkie spodenki i lanie pasem nauczy go dorosłości. Skoro tak sadzisz, niech tak będzie– powiedział ojciec i poszedł powrotem do.Dostaje lanie od ojca za kozaczenie na facebooku. Ojojoj dostał pare razy pasem w dup3 i już psychologowie z wykopu stwierdzają, iż dzieciak odbierze.Nie bylo to zadne straszne lanie, pare razy paskiem na goly tylek i tyle. Ojciec przyniosl z ogrodu rozgi. Do dzis pamietam ze siostry byla cienka,

. Dostaje lanie od ojca za kozaczenie na facebooku. 18 latek dostaje lanie pasem od taty. Dostaje lanie od ojca za kozaczenie na facebooku.


Dostajecie lanie pasem od ojca? autor wątku: romeoandjuliet. Dostajecie lanie pasem od ojca? autor wątku: romeoandjuliet-Forum Dyskusyjne-9821979 . Lania od rodziców, choc nie ukrywam cz ęsto ich prowokowałam, tak bardzo chcialam poznac smak pasa. Ojciec często mnie straszył. Również ja dostalam już nawet nie wiem ile razy paskiem od rodziców i wcale ni czuję a tak jak pisalam wcześniej-wolałam lanie od ojca niż ignorowanie mnie

. Pamiętamy z dzieciństwa naszego ojca, który często był taki odległy. Nie jest tak dlatego iż dostawaliśmy lanie pasem od swojego ojca!


. Chyba raz w życiu dostałam takie typowe lanie od ojca. Ale za cholerę. To przewieszenie przez taką pufę do siedzenia i lanie-pasem,
. pl-lać pasem i patrzeć czy równo puchnie. To była dewiza mojego ojca, sama dostałam ze 2 razy ale ja i moje dziecko wyrosłyśmy na.Lanie pasem (1): 2009-01-27, 16: 25: 48. Do marty: jak często dostajesz lanie? a czy twoj ojciec leje cię tyle jak napisałaś pokoleji za.. Reakcja ojca chłopaka za mocno" pasowanego" przez kolegów podczas urodzin na zawsze zapada w pamięć. Skomentuj! Komentarze (8). Predzej dostaniesz nożem od nastolatka, którego ojciec lał i który był wychowuywany paskiem. Przemoc rodzi przemoc. “ lanie” nie jest karą!Mały Ludwig skarży na swojego brata, a ten dostaje lanie od ojca. Dziewczyna dostała pasem skurzanym, nic jej nie będzie! krwi, wojnie.Moja mama nie była bita przez swego ojca, natomiast lania dostawali jej trzej bracia. Kazał mu ściągać spodnie i bił go mocno paskiem w gołe pośladki.

00000linkstart1900000linkend19Pamiętam też ostanie moje lanie. Za jakieś przewinienie, ojciec przyłożył mi trzy pasy, co skwitowałem łagodnym, serdecznym uśmiechem.
Takiego piĘknego syna urodziŁam, czyli szanuj ojca swego i matkę swoją. a Koszałce należy się albo lanie pasem w ospałe dupsko leżące na kanapie.Po powrocie zbił syna pasem skórzanym; im większy wstyd i zdenerwowanie, tym silniejsze lanie. Ojciec złapał syna z papierosem. Sprawił mu solidne lanie.. i kazdy otrzyma to na co zalsuguje: Ty zasluzylas na lanie. Takie prawdziwe, od ojca, pasem po dupie. Bo bylas naprawde niegrzeczną dziewczynką.. Lanie, które sprawił mi ojciec będę pamiętał do końca życia-opowiada. Pokrzywami, pasem, kablem. To dlatego teraz jestem taki twardy.. To jak ten chłopak dostaje lanie, jest przedstawione jako obraz. Od swojego Ojca pasem dostałem razy kilka i też jestem mu za to. Też uważam że pasek się przyda. Sama dostawałam od ojca lanie jak było trzeba i jestem zupełnym przeciwieństwem mojego brata, który ma 15.
Rzeszów-10-miesięczny Adam pobity przez ojca moczonym pasem. Lanie to część dzieciństwa. Normalne jak bieganie za piłką do nocy. . Ja lania nie dostałam nigdy: d. Ale żeby ojciec zlał swoją. Ja bym sie spaliła ze wstydu jakbym dostała pasem na gołą pupe i to jeszcze . Co innego danie klapsa kilkulatkowi, co innego lanie pasem. Co do opisywanej sytuacji to dobrze dla tego ojca że uderzył ją tylko pasem.Ula: Świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Pierwsza porażka? Pierwsze lanie od ojca? Leszek: Nie pamiętam kiedy to było, jednak z opowiadań rodziców.